Jak to działa?

Twoje transakcje są szybkie,
proste a przede wszystkim bezpieczne !

  • Bez BIK
  • Bez KRD
  • Bez Komornika

Serwis netlombard.pl,  jest skierowany dla osób chcących szybko spieniężyć posiadane przedmioty oraz dla osób chcących mieć szybki dostęp do gotówki. 

Każda rzecz np. złoto, biżuteria, elektronika, elektronarzędzia, samochody, RTV i AGD może zostać sprzedane przez ciebie szybko i wygodnie. Korzystając z serwisu netlombard.pl masz pewność, że twoje zapytanie trafi szybko i anonimowo do kilku potencjalnych kupców w twoim mieście, dzięki czemu zaoszczędzisz czas oraz wybierzesz najwygodniejszą dla ciebie propozycję spieniężenia przedmiotu.

18+Do zrealizowania transakcji wymagane jest ukończenie 18 roku życia oraz posiadanie prawa własności tego przedmiotu.

Gotowy formularz do wypełnienia

Formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie pozwoli ci na szczegółowe doprecyzowanie cech przedmiotu, który chcesz sprzedać lub zastawić. Jest to bardzo ważne, ponieważ im bardziej precyzyjnie jest opisany przedmiot, tym wyższą kwotę możesz za niego otrzymać.

Całkowicie za darmo, bez ukrytych opłat

Serwis netlombard.pl jest całkowicie bezpłatny, nie ponoszą Państwo żadnych ukrytych opłat, czy też prowizji z tytułu realizacji transakcji. W przypadku niejasności czy też uzyskania odpowiedzi na konkretne pytania zalecamy skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.