Warunki

 1. Bezpieczeństwo najważniejsze

  Wszystkie informacje, które podaje nam o sobie klient są całkowicie bezpieczne. Wykorzystujemy informacje o kliencie jedynie w celach, które są jasno określone w regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej. Nasz serwis jest doskonale zabezpieczony, co uniemożliwia wyciek danych.

 2. Szybko i dyskretnie

  Twoje zapytanie trafia w czasie rzeczywistym do potencjalnego kupca, zapytanie jest anonimowe dzięki czemu jesteś bezpieczny. Jeszcze w tym samym dniu możesz spieniężyć swój przedmiot. Po wysłaniu formularza oczekujesz jedynie na kontakt w celu realizacji transakcji.

 3. Sprzedaj kilka rzeczy

  Sprzedaj kilka rzeczy, a otrzymasz więcej gotówki. Dzięki tej możliwości możesz wystawiać dowolną ilość przedmiotów i masz pewność, że transakcja zostanie zrealizowana.

 4. Odkup kiedy ci wygodnie

  Masz nieprzewidziane wydatki, a nie chcesz rozstawać się bezpowrotnie z rzeczami z którymi wiąże cię sentyment lub przedstawiają dla ciebie inną wartość ? Możesz powierzyć je tylko na pewien czas, a w umówionym terminie zwrócić pieniądze i odebrać swój cenny przedmiot.

 5. Nie musisz odkupić

  Masz zupełnie niepotrzebny sprzęt, stary telefon ? o dwa numery za małe rolki ? a może nie modną biżuterię i jednocześnie potrzebna Ci gotówka ? Uzupełnij formularz i uwolnij swoją przestrzeń i środki pieniężne.

 6. Z BIK KRD i z komornikiem

  Masz złą historie w BIK ? ktoś wpisał cię do KRD ? masz komornika ? to sprawia że nie dostaniesz kredytu w banku ani w SKOKu czy firmie pożyczkowej. Jednak u nas to nie problem, zawszenie możesz liczyć na dodatkowe środki ze zbycia posiadanych przez ciebie rzeczy.

 7. To proste

  Wystarczy że wybierzesz kwotę jaką chcesz uzyskać ze sprzedaży/zastawienia przedmiotu, następnie wybierzesz kategorie i uzupełnisz formularz zgłoszeniowy. Jeszcze w ten sam dzień dostaniesz szczegółową informację dotyczącą realizacji zamówienie przez wybrany lombard.